Schär Marmorkuchen 250g bábovka bez lepku
| Značka: | SCHÄR |
| Kód zboží: | 004100001 |
| Skladem: | ANO |
| Cena s DPH: | 89,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,82 Kč |
POPIS
Jemné pečivo bez lepku.
Uchovejte v suchu a chraňte před teplem.
Vyrobeno ve Španělsku pro Dr. Schär AG/SPA - Winkelau 9 - 39014 Burgstall/Postal
ALERGENY
bez lepku = obsah gluténu < 20mg/kg
bez mléka
bez laktózy
bez sóji
obsahuje vejce
může obsahovat stopy sóji a vlčího bobu
SLOŽENÍ
vejce
cukr
slunečnicový olej
rýžová mouka
kukuřičný škrob
zvlhčovadlo: sorbitol
kukuřičná mouka
rýžový škrob
kakaový prášek 1,4%
emulgátor: mono - a diglyceridy mastných kyselin
kypřící látka: uhličitan sodný
zahušťovadlo: xantanová guma
mouka ze svatojánského chleba
jedlá sůl
přírodní aroma
regulátor kyselosti: kyselina vinná
NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100g
|
Energetická hodnota |
1822 kJ / 436 kcal |
| Tuky | 23 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,6 g |
| Sacharidy | 51 g |
| z toho cukry | 21 g |
| Vláknina | 3,2 g |
| Bílkoviny | 4,6 g |
| Sůl | 0,88 g |
| Hmotnost (netto) | 250,000 g |
| BEZ ARAŠÍDŮ | ANO |
| BEZ CELERU | ANO |
| BEZ HOŘČICE | ANO |
| BEZ KORÝŠŮ | ANO |
| BEZ LAKTÓZY | ANO |
| BEZ LEPKU | ANO |
| BEZ LÍSKOVÝCH OŘECHŮ | ANO |
| BEZ MANDLÍ | ANO |
| BEZ MĚKKÝŠŮ | ANO |
| BEZ MLÉKA | NE |
| BEZ OVSA | ANO |
| BEZ POHANKY | ANO |
| BEZ PŠENICE | ANO |
| BEZ RYB | ANO |
| BEZ SEZAMU | ANO |
| BEZ SIŘIČITANŮ | ANO |
| BEZ SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ | ANO |
| VEGETARIÁN | ANO |
| BEZ VEJCE | NE |
| BEZ CUKRU | NE |
| Bez droždí | NE |
| Bez kukuřice | NE |
| Bez čokolády | NE |
| BEZ SOJI | NE |
| Bez ořechů | NE |
| Bez palnového tuku | NE |
| BIO | NE |
| Dia PKU | NE |
| Vegan | NE |
| Řemeslo | NE |


