Schär Choco Chip Cookies 100g sušenky bez lepku s kousky čokolády
| Značka: | SCHÄR |
| Kód zboží: | 206100001 |
| Skladem: | ANO |
| Cena s DPH: | 1,77 EUR |
| Cena bez DPH: | 1,58 EUR |
POPIS
Sušenky bez lepku s kousky čokolády. (Trvanlivé pečivo)
Uchovejte v suchu a chraňte před teplem.
Vyrobeno v Německu pro Dr. Schär AG/SPA - Winkelau 9 - 39014 Burgstall/Postal
ALERGENY
bez lepku = obsah gluténu < 20mg/kg
bez vejce
obsahuje sóju
bez laktózy
může obsahovat stopy vlčího bobu a mléka
SLOŽENÍ
kukuřičný škrob , palmový olej , kukuřičná mouka , čokoládové pecky 12% ( cukr , kakaová hmota * , kakaové máslo * , emulgátor: slunečnicový lecitín ; přírodní aroma ), cukr , maltodextrin , sójová mouka , kokosové vločky , modifikovaný tapiokový škrob , kypřící látky: hydrogen uhličitan amonný , jedlá soda ; sůl , přírodní aroma.
NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100g
| Energetická hodnota | 2186 kJ / 523 kcal |
| Tuky | 28 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 15 g |
| Sacharidy | 62 g |
| z toho cukry | 21 g |
| Vláknina | 2,8 g |
| Bílkoviny | 4,3 g |
| Sůl | 0,54 g |
| Hmotnost (netto) | 100,000 g |
| BEZ ARAŠÍDŮ | ANO |
| BEZ CELERU | ANO |
| BEZ HOŘČICE | ANO |
| BEZ KORÝŠŮ | ANO |
| BEZ LEPKU | ANO |
| BEZ LÍSKOVÝCH OŘECHŮ | ANO |
| BEZ MANDLÍ | ANO |
| BEZ MĚKKÝŠŮ | ANO |
| BEZ OVSA | ANO |
| BEZ POHANKY | ANO |
| BEZ PŠENICE | ANO |
| BEZ RYB | ANO |
| BEZ SEZAMU | ANO |
| BEZ SIŘIČITANŮ | ANO |
| BEZ SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ | ANO |
| BEZ VEJCE | NE |
| VEGETARIÁN | ANO |
| BEZ MLÉKA | NE |
| BEZ CUKRU | NE |
| Bez droždí | NE |
| Bez kukuřice | NE |
| Bez čokolády | NE |
| BEZ SOJI | NE |
| Bez ořechů | NE |
| Bez palnového tuku | NE |
| BIO | NE |
| Dia PKU | NE |
| Vegan | NE |
| Řemeslo | NE |
| BEZ LAKTÓZY | NE |


