Amylon - Kypřicí prášek do pečiva XL s vinným kamenem, bez fosfátů, bez lepku, 150g
| Značka: | Amylon |
| Kód zboží: | 505100013 |
| Skladem: | ANO |
| Cena s DPH: | 73,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,98 Kč |
POPIS
Amylon Kypřicí prášek do pečiva s vinným kamenem 150g bez lepku
Návod k přípravě: Kypřící prášek přidáváme do třeného, křehkého a piškotového těsta, dále do perníku, palačinek apod. Těsto zpracováváme rychle, aby prášek působil až po vložení do trouby.
Doporučené dávkovaní: (na 0,5 kg mouky): těsta třená - 12g kypřicího prášku, těsta křehká - 9g kypřicího prášku, těsta knedlíková - 4g kypřicího prášku.
Uchovejte v suchu a chraňte před teplem.
ALERGENY
bez lepku = obsah gluténu < 20mg/kg
bez mléka
bez laktózy
bez vejce
bez sóji
SLOŽENÍ
Kukuřičný škrob, kypřící látky (uhličitany sodné, vinany draselné).
NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100g
| Energetická hodnota | 705 kJ / 166 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 41 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 0,1 g |
| Sůl | 15,4 g |
| Hmotnost (netto) | 12,000 g |
| BEZ LEPKU | ANO |
| BEZ PŠENICE | NE |
| VEGETARIÁN | ANO |
| BEZ CUKRU | NE |
| Bez droždí | NE |
| Bez kukuřice | NE |
| Bez čokolády | NE |
| Bez ořechů | NE |
| Bez palnového tuku | NE |
| Dia PKU | NE |
| Vegan | NE |
| Řemeslo | NE |
| BEZ ARAŠÍDŮ | ANO |
| BEZ CELERU | ANO |
| BEZ HOŘČICE | ANO |
| BEZ KORÝŠŮ | ANO |
| BEZ KVASNIC | ANO |
| BEZ LAKTÓZY | NE |
| BEZ LÍSKOVÝCH OŘECHŮ | ANO |
| BEZ MANDLÍ | ANO |
| BEZ MĚKKÝŠŮ | ANO |
| BEZ OVSA | ANO |
| BEZ POHANKY | ANO |
| BEZ RYB | ANO |
| BEZ SIŘIČITANŮ | ANO |
| BEZ MLÉKA | NE |
| BEZ VEJCE | NE |
| BIO | NE |
| BEZ SOJI | NE |


