FLAVIS - FETTE TOSTATE, opečený chléb typu Maces, nízkobílkovinný PKU, 205g
| Značka: | Flavis |
| Kód zboží: | 1301100005 |
| Skladem: | ANO |
| Cena s DPH: | 138,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 124,02 Kč |
POPIS
Plátky toastu bez bílkovin. Lehké a křupavé plátky, ideální pro vaše sladké i slané svačinky, ozdobené čímkoli máte rádi. Vezměte si je kamkoli s sebou.
Dr. Schär AG / SPA, Winkelau 9, 39014 Burgstall (BZ) Itálie
- Ideální LEHKÁ a KŘUPAVÁ svačina
- BOHATÝ NA VLÁKNINU 14 g / 100 g
- BEZ BÍLKOVIN: pouze 0,9 g bílkovin / 100 g
- Nízký obsah sodíku, draslíku a fosforu
Důležitá upozornění:
Určeno k dietní léčbě osob s chronickým onemocněním ledvin nebo jinými stavy vyžadujícími dietu s nízkým obsahem bílkovin.
Používejte pod lékařským dohledem. Není vhodné jako jediný zdroj výživy.
ALERGENY
bez lepku = obsah gluténu < 20mg/kg
nízkobílkovinný
může obsahovat stopy sóji a mléka
SLOŽENÍ
Kukuřičný škrob, inulin z čekanky, cukr, zahušťovadlo: celulóza; kukuřičná mouka, sůl, barvivo: beta-karoten.
Může obsahovat stopy sóji a mléka
BÍLKOVINY 0,9 g na 100g
NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100g
| Energetická hodnota | 1509 kJ/357 kcal |
| Tuky | 0,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 80 g |
| z toho cukry | 4,5 g |
| Vláknina | 14 g |
| Bílkoviny | 0,9 g |
| Sůl | 0,42 g |
| Hmotnost (netto) | 205,000 g |
| BEZ CELERU | ANO |
| BEZ KORÝŠŮ | ANO |
| BEZ LEPKU | ANO |
| BEZ MĚKKÝŠŮ | ANO |
| BEZ OVSA | ANO |
| BEZ POHANKY | ANO |
| BEZ RYB | ANO |
| BEZ SEZAMU | ANO |
| VEGETARIÁN | ANO |
| BEZ MLÉKA | NE |
| BEZ PŠENICE | NE |
| BEZ LAKTÓZY | NE |
| BEZ VEJCE | NE |
| BEZ CUKRU | NE |
| Bez droždí | NE |
| Bez kukuřice | NE |
| Bez čokolády | NE |
| BEZ SOJI | NE |
| Bez ořechů | NE |
| Bez palnového tuku | NE |
| BIO | NE |
| Dia PKU | ANO |
| Vegan | NE |
| Řemeslo | NE |
| NÍZKOBÍLKOVINNÉ | ANO |

