FLAVIS - FROLLINI PKU, sušenky nízkobílkovinné, bez lepku, 200g
| Značka: | Flavis |
| Kód zboží: | 1301100018 |
| Skladem: | ANO |
| Cena s DPH: | 99,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 89,20 Kč |
POPIS
Bezproteinové sušenky. Sladké sušenky k vychutnání s bezproteinovým mlékem, kávou, čajem nebo jakoukoli jinou pochoutkou.
Důležitá upozornění:
Určeno k dietní léčbě osob s chronickým onemocněním ledvin nebo jinými stavy vyžadujícími dietu s nízkým obsahem bílkovin.
Používejte pod lékařským dohledem. Není vhodné jako jediný zdroj výživy.
ALERGENY
bez lepku = obsah gluténu < 20mg/kg
nízkobílkovinné
Může obsahovat stopy sóji
SLOŽENÍ
Bezlepkový pšeničný škrob , bramborový škrob, palmový olej, cukr, rýžový sirup, bramborová mouka, vejce , modifikovaný kukuřičný škrob, rýžový škrob, přírodní aromata, kypřicí látky: hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný.
Může obsahovat stopy sóji
BÍLKOVINY 0,7 g na 100g
z toho fenylalanin 27 mg
z toho tyrosin 5 mg
z toho leucin 32 mg
NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100g
| Energetická hodnota | 2003 kJ/476 kcal |
| Tuky | 15 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,3 g |
| Sacharidy | 84 g |
| z toho cukry | 16 g |
| Vláknina | 1,0 g |
| Bílkoviny | 0,7 g |
| Sůl | 0,08 g |
| Hmotnost (netto) | 200,000 g |
| BEZ CELERU | ANO |
| BEZ HOŘČICE | ANO |
| BEZ KORÝŠŮ | ANO |
| BEZ LEPKU | ANO |
| BEZ MĚKKÝŠŮ | ANO |
| BEZ OVSA | ANO |
| BEZ POHANKY | ANO |
| BEZ RYB | ANO |
| BEZ SEZAMU | ANO |
| VEGETARIÁN | ANO |
| BEZ MLÉKA | NE |
| BEZ PŠENICE | NE |
| BEZ LAKTÓZY | NE |
| BEZ VEJCE | NE |
| BEZ CUKRU | NE |
| Bez droždí | NE |
| Bez kukuřice | NE |
| Bez čokolády | NE |
| BEZ SOJI | NE |
| Bez ořechů | NE |
| Bez palnového tuku | NE |
| BIO | NE |
| Dia PKU | ANO |
| Vegan | NE |
| Řemeslo | NE |
| NÍZKOBÍLKOVINNÉ | ANO |

