Valor Čokoláda 35% mléčná 100g bez laktózy a bez lepku
| Značka: | Valor |
| Kód zboží: | 207100012 |
| Skladem: | ANO |
| Cena s DPH: | 69,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,41 Kč |
POPIS
Čokoláda mléčná 35 % kakaa, bez laktózy a bez lepku 100g
Výrobce: Valor Španělsko
ALERGENY
bez lepku = obsah gluténu < 20mg/kg
lez laktózy
bez vejce
obsahuje sóju a může obsahovat mandle a lískové ořechy
SLOŽENÍ
Kakaové máslo, kakaová hmota, cukr, bezlaktózové mléko, emulgátor sojový lecitin, vanilkové aroma. V čokoládě je kaková sušina nejméně 35%.
NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100g
| Energetická hodnota | 2336 kJ/560 kcal |
| Tuky | 35 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 22 g |
| Sacharidy | 54 g |
| z toho cukry | 54 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 5,9 g |
| Sůl | 0,16 g |
| Hmotnost (netto) | 100,000 g |
| BEZ ARAŠÍDŮ | ANO |
| BEZ CELERU | ANO |
| BEZ HOŘČICE | ANO |
| BEZ KORÝŠŮ | ANO |
| BEZ LEPKU | NE |
| BEZ MĚKKÝŠŮ | ANO |
| BEZ OVSA | ANO |
| BEZ POHANKY | ANO |
| BEZ PŠENICE | NE |
| BEZ RYB | ANO |
| BEZ SEZAMU | ANO |
| BEZ VEJCE | NE |
| BEZ MLÉKA | NE |
| BEZ CUKRU | NE |
| Bez droždí | NE |
| Bez kukuřice | NE |
| Bez čokolády | NE |
| BEZ SOJI | NE |
| Bez ořechů | NE |
| Bez palnového tuku | NE |
| BIO | NE |
| Dia PKU | NE |
| Vegan | NE |
| Řemeslo | NE |
| BEZ LAKTÓZY | NE |

