SCHÄR - Quadritos, oplatky v hořké čokoládě, bez lepku, 40g
| Značka: | SCHÄR |
| Kód zboží: | 203100005 |
| Skladem: | ANO |
| Cena s DPH: | 27,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,91 Kč |
POPIS
Oplatky bez lepku máčené v hořké čokoládě s kakaovou náplní.
Uchovejte v suchu a chraňte před teplem.
Vyrobeno v Itálii pro Dr. Schär AG/SPA - Winkelau 9 - 39014 Burgstall/Postal.
ALERGENY
bez lepku = obsah gluténu < 20mg/kg
bez vejce
obsahuje mléko
obsahuje laktózu
obsahuje sóju
může obsahovat stopy mandlí
SLOŽENÍ
hořká čokoláda 42% - min. 50% kakaa (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, přírodní aroma)
bramborový škrob
cukr
rostlinné tuky (palmový, palmojádrový)
sójová mouka
kakao 5%
lískové oříšky 2%
zahušťovadlo: guarová mouka
kypřicí látky: Natrium karbonát
sušené mléko s nízkým obsahem tuku
NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100g
| Energetická hodnota | 2259 kJ / 541 kcal |
| Tuky | 32 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21 g |
| Sacharidy | 56 g |
| z toho cukry | 32 g |
| Vláknina | 4,7 g |
| Bílkoviny | 5,0 g |
| Sůl | 0,08 g |
| Hmotnost (netto) | 40,000 g |
| BEZ ARAŠÍDŮ | ANO |
| BEZ CELERU | ANO |
| BEZ HOŘČICE | ANO |
| BEZ KORÝŠŮ | ANO |
| BEZ LEPKU | ANO |
| BEZ LUPINY | ANO |
| BEZ MĚKKÝŠŮ | ANO |
| BEZ OVSA | ANO |
| BEZ POHANKY | ANO |
| BEZ PŠENICE | ANO |
| BEZ RYB | ANO |
| BEZ RÝŽE | ANO |
| BEZ SEZAMU | ANO |
| BEZ SIŘIČITANŮ | ANO |
| BEZ VEJCE | NE |
| VEGETARIÁN | ANO |
| BEZ MLÉKA | NE |
| BEZ LAKTÓZY | NE |
| BEZ CUKRU | NE |
| Bez droždí | NE |
| Bez kukuřice | NE |
| Bez čokolády | NE |
| BEZ SOJI | NE |
| Bez ořechů | NE |
| Bez palnového tuku | NE |
| BIO | NE |
| Dia PKU | NE |
| Vegan | NE |
| Řemeslo | NE |


